Michael, bekend van de hits; "Stapelgek van al dat moois", "Meisje van een datingsite" en "Hij had je vader kunnen zijn" is weer helemaal terug van weggeweest.
Michael komt met zijn nieuwe single: "Zij heeft schulden"; een levenslied in een vrolijk jasje. Michael heeft in samenwerking met Andy de Wit vanuit Music Maker Studio het roer omgegooid. Hieruit is de nieuwe single "Zij heeft schulden" ontstaan.
De single "Zij heeft schulden" Heeft Michael grotendeels zelf geschreven, waar Michael trots op is.
2022: een jaar waar er nog veel staat te gebeuren met nog meer nieuwe nummers op het programma. Samen met een nieuwe producer en veel lieve vrienden om Michael Humblé heen.
2022: een jaar waar gefeest en gezongen gaat worden, want Michael Humblé zit 20 jaar in het artiestenvak en viert dat samen met zijn vrienden en fans. …...more
...more
Show less